UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 10822029
nr 1082 2029
Bordsur
Sent 1800-tal, Guyerdet aine, Paris, Porslin, höjd: 46 cm
Kondition: nagg
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:38:57
6/1 14:13:32
3.000 kr
9/1 17:29:52